INFORMACE PRO RODIČE NA ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

PRO RODIČE NOVĚ PŘÍCHOZÍCH DĚTÍ

1) Provoz v MŠ pro školní rok 2023-2024 bude zahájen 4.9. 2023, provoz MŠ 6.30 - 16.00 h
2) Informativní schůzka v MŠ Kaštánek Návsí 31.8.2023 v 15:00h i pro rodiče odloučeného pracoviště Návsí 344.
Program - nejdůležitější informace ohledně provozu, požadavků MŠ i školní jídelny (formulářů, platby,....)

V případě neúčasti nejdůležitější informace ZDE :

• Rodičům nově příchozích dětí doporučujeme v prvním adaptačním týdnu zkrácený pobyt dětí v MŠ dle individuálních potřeb dítěte – domluva s třídní učitelkou při vstupu. Prosíme rodiče, zvažte náročnost adaptace Vašeho dítěte na nové prostředí.
  • Žádáme rodiče, aby dětem podepsali přezůvky, pyžama i náhradní oblečení.
  • Každé dítě má v šatně svou značku, kde si ukládá své věci a plátěný pytlík pro náhradní oblečení.
  • Náhradní oblečení (tepláčky, spodní prádlo, tričko pro případ polití, ušpinění) ponechte v šatně v pytlíku.
  • Úhrada úplaty za vzdělávání (školné) se vybírá osobně v MŠ, většinou na začátku měsíce. Informace ohledně data výběru budou aktuálně umístěny na hlavní nástěnce u vchodu do MŠ.
  • Informace ohledně školní jídelny (přihlášky, způsob platby) Vám budou předány během prvních dnů v MŠ – bližší informace poskytnou učitelky na třídách.

• PŘI VSTUPU do MŠ Kaštánek FUNGUJE BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM

V pondělí 4. 9.2023 obdržíte kódovací čip, který je aktivován dle časového rozvrhu :

6.30 – 8.30 hodin

12.00 – 12.30 hodin

14.30 – 16.00 hodin

Mimo tuto dobu zvoňte.

Čip si vyzvedněte u p.uč. Hermannové ve třídě Berušek (přízemí). Děkujeme

CO S SEBOU DO ŠKOLKY  :

Prosíme rodiče vše podepsat  smiley

• přezůvky s pevnou patou
  • pyžamo
  • menší hrníček na pitný režim (podepsaný)
  • dostatečné množství náhradního oblečení
  • děti by měly mít zajištěné oblečení dle aktuálního počasí každého dne, pokrývku hlavy

Tyto informace platí také pro odloučené pracoviště Návsí 344.

Na naše nové dětičky se těšíme a přejeme, ať se jim v naší mateřské škole líbí, chodí do ni rády a těší se na své kamarády smiley

Také se těšíme na komunikaci a spolupráci s Vámi, rodiči, a na oboustrannou vstřícnost.