Koloběžkové závody
Včeličky a děti z 1.tříd
V pondělí 22.6. proběhly v dopoledních hodinách na naší školní zahradě Koloběžkové závody ve spolupráci s MZŠ Návsí. Za hlasitého povzbuzování se závodů zúčastnily děti ze třídy Včeliček a jejich kamarádi z 1. tříd. Za své skvělé výkony byly děti oceněny na stupních vítězů, ale medaili za účast na sportovním dopoledni si zaslouženě odnesl každý malý sportovec. Dopoledne strávené s kamarády ze školy bylo plné radosti, smíchu a společných chvil. Na závěr jsme si popřáli krásné a slunečné prázdniny