Výlet do Minizoo Vendryně
Motýlci
„My jsme byli v džungli!“ radostně zvolaly děti ve školce po návratu z výletu v Minizoo Vendryně. Zažili jsme prostě setkání se zvířátky z různých částí světa. Dozvěděli jsme se jejich příběhy a hodně zajímavých informací o velbloudovi, konících, želvách i surikatech. Ptát se průvodce, vše pozorovat, pohladit třeba ovečku a hlavně nakrmit křečky, to vše bylo dětem velkým nevšedním zážitkem. 