2021 / 2022

Fotogalerie 2021/2022

Veškeré fotografie za školní rok 2021/2022 naleznete zde: VSTUP DO FOTOGALERIE

Divadlo Beruška v MŠ

Divadlo Beruška k nám v dopoledních hodinách přijede s pohádkou Slon Bimbo a jeho kamarádi.

Exkurze do Integrovaného výjezdového centra pro záchranné služby v Jablunkově

Starší děti (Včeličky a Motýlci) se půjdou podívat do Integrovaného výjezdového centra pro záchranné služby v Jablunkově v dopoledních hodinách.

Rozloučení s předškoláky

Předškoláci se rozloučí vystoupením, na kterém nebudou chybět paní učitelky ze základní školy. Bližší informace v MŠ u Včeliček.

Škola nanečisto

Jak to ve škole chodí si půjdou v dopoledních hodinách vyzkoušet naši předškoláci.

Den dětí na kynologickém cvičišti

Ke Dni dětí se půjdeme podívat za pejsky na kynologické cvičiště, v dopoledních hodinách.

Školkový výlet Z pohádky do pohádky

V pondělí 30. 5. jedeme na výlet do Bukovcepodrobnosti najdete v odkazu Aktuality.

Focení tříd

Podrobnosti viz Aktuality.

Den Země v Městském lese Jablunkov

Starší děti (Včeličky a Motýlci) se zúčastní programu organizovaného městem Jablunkov ( v dopoledních hodinách).

Přihlásit se k odběru RSS - 2021 / 2022