2019 / 2020

Když je školka zavřená...

Děti plní úkoly a pracovní listy na téma "Barevná kvetoucí příroda" a jde jim to opět skvěle smileywink

Tak tráví volný čas naše mladší děti...

Milé děti, jsme moc rády, že plníte naše úkoly. A někteří z vás třeba pomáháte rodičům s pečením, sportujete, jezdíte na kolech, dokonce i na koni a chodíte na procházky. Vaše fotky jsou nádherné, rády si je prohlédneme a hlavně nás těší, že jste všichni  zdraví !!  Mějte se krásně a užívejte jarní přírody :-). Vaše paní učitelky.

Když je školka zavřená...

Tentokrát si s dětmi na dálku procvičíme i geometrické tvary. Úkolky jsou zadány a děti se hned pustily do procvičování...smiley wink

Přání pro maminku

Maminky slavily Den matek heart a děti pro ně mohly doma vyrobit nějaké přáníčko. Všechna přáníčka, obrázky i kytičky se vám, děti, moc povedly smiley. Jste moc šikovní a moc vám to sluší ! Na další obrázky se těšíme a budeme je zde přidávat.

Když je školka zavřená...

Už se nám objevily příspěvky dětí, jak doma v době uzavření MŠ tráví volný čas a procvičují si úkoly ze školky. Šikulky wink. Budeme přidávat další příspěvky a fotografie, které budou přicházet a alespoň takovouto formou budou děti v "kontaktu". Nadále sledujte dění v Aktualitách.

Den jódu

Den jódu jsme si jako tradičně připomněli v měsíci březnu. Děti se dozvěděly, proč je jód důležitý pro naše zdraví a v kterých potravinách ho můžeme najít. Zahráli jsme si na podmořsý svět, děti "pluly" v rozbouřeném moři, vyráběly akvárium a stavěly lodě i majáky. 

Malí herci a divadelníci

Kdopak má narozeniny...

"Anička" má narozeniny, my máme přání jediný -

štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví...

Dobré je, že jsi na světě, koukni jak rádi máme tě,

štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví !

Oslavu narozenin dětí v MŠ začínáme vždy slovy této písně, pak si oslavenec vybere písničku, která se mu líbí, společně si ji zazpíváme a pak už zvedáme na židli, přejeme a rozdáváme dobrůtky...

Jasení

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - 2019 / 2020