2018 / 2019

Jasení

Voláme léto....

....aneb užívání pnými doušky, školka plná zábavy laugh.

Jasení

Koncert na housle Verunky

Zahrát na housle nám přišla Verunka Byrtusová, která k nám chodila do školky a nyní navštěvuje 4.třídu MZŠ Návsí. Verunka nám nástroj popsala, také nám řekla, jak se k hraní dostala a své krásné dosavadní úspěchy. Potom nám zahrála skladbu, která se krásně rozezněla celou školkou. Měla také připraveny pro děti hudební hádanky, kdy zahrála na housle melodie známých písní a děti je musely uhodnout.

Poslední den ve školce u Včeliček

Radovánky

Koloběžkové závody s dětmi z 1.třídy

Již tradičně v červnu pořádáme s kamarády z 1.třídy Koloběžkové závody. Soutěží se v disciplínách : děvčata - MŠ, chlapci - MŠ, děvčata - ZŠ, chlapci - ZŠ. Kdo se umístil na prvních třech místech, se můžete podívat na fotografiích, ale zastáváme s dětmi heslo, že : není důležité vyhrát, ale zúčastnit se ! wink

Eko program Hmyzí povídání

Eko program Báječné léto

Tentokrát se děti seznámily s hmyzem, který můžeme v létě vidět na našich loukách. Tohoto programu se zúčastnily starší děti - Motýlci a předškolní děti z Jasení. Na závěr si děti vyrobily vývoj motýla pomocí těstovin.

Vystoupení dětí MZŠ Návsí

Děti z Masarykovy základní školy v Návsí nám tentokrát zahrály pohádku Tři bratři. Své herecké vlohy nám ukázaly v kulturním areálu a za vystoupení sklidily velký potlesk wink.

Přihlásit se k odběru RSS - 2018 / 2019